Türkçülere faşist damgası

A
B
Yeni Konu
 • Yazar
  Yazılar
 • Öncelikle bir Türkçü, Türk ırkından olmayana düşman gözüyle bakmamalıdır. Türkçüler Türk olmayana değil Türk’ e düşman olanın karşısında duruş göstermesi gereken kişilerdir. Aksi taktirde Atsız’ ın yaptığı faşist tanımıyla uyuşan eli kanlı katillerden pekte bir farkımız olmaz. Türkçü; töresine sahip çıkan, töresine uyan, töresini koruyan kollayan kimsedir. Sağda solda kürtleri yakalim, çinli çocuklara işkence edelim, bebekken öldürelim gibi saçma düşünceleri besleyenler yüzünden töremizden uzaklaşıyor ve faşist damgası yiyoruz. Bize yakışanı yakışır bir biçimde yapmamız icab eder. Türklük ve Türkçülük aleyhinde bulunanları ezeceğiz. Çocukları veya suçsuz kimseleri değil.

  Bize barbar ve faşist demeleri iltifattır.

  Faşizm yabancı kökenli bir düşünce olduğundan ben bu düşünceye mensup birisi olarak gösterilmekten bir Türkçü olarak rahatsızlık duyuyorum. Atsız da makalesinde bunları dile getirmiştir. Barbarlık konusu çok ayrı. Bizlere barbar djyenlere medeniyeti biz Türkler öğretmişken neden bunu iltifat kabul edeyim ki ?

  Çünkü düşmanın zenginliğini ele geçirmek kadınları ile eğlenmek gücünü yok etmek türklere özeldir, buda bir barbarlık örneğidir ırkçılık yaptığım için bana milyonlarca kez faşist demişlerdir desinler ben ırkçıyım ve barbarım kanasusadım bu vatan için bu yüzden beni raharsız etmez iltifattır.

  Özür dilerim bir hata “rahatsız” olacaktı.

5 yazı görüntüleniyor - 1 ile 5 arası (toplam 10)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.