Neden onca teşkilat varken yeni teşkilatlar açılıyor ?

A
B
Yeni Konu
 • Yazar
  Yazılar
 • Soydaşlar şu an aktif olan bir çok teşkilat vardır.Bunlara örnek olarak Kara Kalpaklılar ve Turancı Hareket Platformu en aktif 2 teşkilattır.Katılacak kişiler bu teşkilatlara katılsa daha iyi olmaz mı ? Her önüne gelen kendine teşkilat açıyor.Özellikle İstanbul için konuşuyorum daha teşkilata gerek yok bence 2 tane teşkilat var ki ikiside bence iyi teşkilat.Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında ?

  Tanrıdağ Türkçüler Derneğini, Türkçü Turancılar Derneğini (Genç Atsızlar) kayıt altına mı almıyorsunuz? Neye göre Kara Kalpaklılar ve THP en aktif iki teşkilattır? Yani kime göre? Hangi olguya göre?

  Genç Atsızlar 10 yılı aşkın bir süredir varken neden yeni teşkilatlar açılıyor bence kendimize bunu sormalıyız. Tanrıdağ ne kadar süredir var bilmiyorum.

  Andama katılıyorum THP ve KKGH hariç diğer gruplar pasifler en son ne zaman eylem yaptılar ,en son ne zaman meydanlara çıktılar ? (3mayıs hariç)

  Genç Atsızlar 2005 yılında kurulmuş bir teşkilattır sizin mantığınıza göre bu teşkilat üzerine diğerlerinin kurulmaması ve herkesin Genç Atsızlar’a katılması gerekirdi. Kendinizle çelişmeyin.
  Aktiflik konusuna da gelince neye göre, kime göre böyle bir çıkarım yapıyorsunuz. Açın teşkilat sayfalarını inceleyin görün en son ne zaman meydana çıktığımızı.
  İşiniz gücünüz Türkçüler arasında ayrılık çıkarmak. Amacınız Türkçülük değil teşkilatçılıksa elinizi ayağınızı çekin bu işten daha fazla zarar vermeyin kardeşim.

5 yazı görüntüleniyor - 1 ile 5 arası (toplam 10)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.