hazır mıyız ?

A
B
Yeni Konu
 • Yazar
  Yazılar
 • silahlanmamız gerekiyor. savaşa hazır olmamız gerekiyor. çok geç kaldık çook !! piçler ellerinde silah yıllardır süregelen bir yapılanma içindeler. ya biz ?

  Bizler hala kendi içimizdeki sorunlara bir çözüm üretemiyoruz. Silahlanılması şart tabikide katılıyorum fakat ayrılıklar olduğu sürece silah tehlikeli gözüküyor.

  kendi içimizde sorun olduğunu düşünmüyorum , bir araya geldiğimizde fikirler hep ortak.  Bence tek eksik yanımız topluca teşkilatlanmamız

  teşkilatlanma önemli. bazı şeyler için geç kaldığımızı düşünüyorum. eğitim, bilim, teknoloji gibi alanlarda hızla gelişim göstermemiz şart ve buna paralel olarak da silahlanmamız gerekiyor. bugün Türkçülük için internette orda burda klavye delikanlılığı yapanların bir çoğu, “savaşmaya gidiyoruz” dediğimizde eminim ki sevgililerinin kadınlarının sıcak koyunlarını bırakamayacak. Hayat mücadelesi, iş güvencesi, gelecek kaygısı içinde yaşayarak yok olan bir millet olmaktan sıyrılmamız gerekiyor.. SAVAŞMALIYIZ YOK ETMELİYİZ İSTİLA ETMELİYİZ bu bizim kanımızda var. dünyaya Üstün Türk Irkı sonsuza dek hakim olmalı.

4 yazı görüntüleniyor - 1 ile 4 arası (toplam 4)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.