Çok rahatsız olduğum bir konuyu belirtmek istiyorum.

A
B
Yeni Konu
 • Yazar
  Yazılar
 • Arkadaşlar türkçüyüz diye mizah yada kızlarla ilgili twiit yada görüş gibisinden şeyler yaptığımızda aşırı tepki alıyoruz.Burda herkes bu davayı güttüğünü düşünüyorum ama bizlerde insan değil miyiz?

  Türklük şuuru içerisinde mizah yapmanız noktasında kimse bir şey demiyor. Hatta bu noktada “mizah” kategorisi dahi açıldı. Yalnız kızlar ile ilgili fikir ve düşüncelerinizi kendinize saklayın. Bırakın da Türkçü sözlüğün, incisözlük’ten bir farkı olsun!

  𐰇𐰕𐰀:𐱅𐰇𐰼𐰰: 𐱅𐰭𐰼𐰃𐰾𐰃: 𐱅𐰇𐰺𐰰: 𐰃𐰑𐰸: 𐰘𐰃𐰼𐰃: 𐰽𐰆𐰉𐰃: 𐰨𐰀: 𐱅𐰢𐰾

  Hayır kürtlerle ilgili birkaç caps atıp onlarla dalga geçince çoluk cocuk mu oluyoruz nedir bu mizaha karşı çıkma anlayamadım. Sanki yarın savaş olacak biz pc başında geyik yapıcaz nedir bu ? Benim mizah sayfası teklif etmemin sebebi karı kız değil daha çok devlet bahçeliyle yapılan capsler (pozitif olanları) ve şerefsiz kürtlerle geçilen dalgaları koymak ama sizin bu geri kafalılığınız nolcak meçhul

  Kardeşim kasmayın kendinizi bu kadar. Bi çevre size tepki gösterecek diye niye çekiniyosunuz? Sen kendini bil yeter. Yap mizahınıda anlamayanlar anlamasın. Mizahı herkes yapar, anlamak zeka işidir.

  😀 “biz insan değilmi yiz” yarildim, bencede mizah olsunda kızlar hakkında konuşmayalım. Bu arada sözlük teki ilk gülücüku attım galiba

5 yazı görüntüleniyor - 1 ile 5 arası (toplam 8)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.