Sosyal Medyadaki Bilgili Türkçüler

A
B
Yeni Konu
 • Yazar
  Yazılar
 • Merhaba kandaşlar,

  Sosyal medya üzerinde gerek bizimle eşdeğer söylemlerde bulunan gerek askerimiz gerek polisimiz üzerinde güncel, anlık bilgiye sahip kişilere denk geliyorum. Fakat twitter adresi şuana kadar kullanmadığım için bende adresleri kalıcı olamadı. Buradan twitter, facebook, instagram gibi herkes tarafından kullanılan sitelerde bizim düşüncelerimize ortak olan kişileri paylaşalım, paylaşalım ki ülkümüzü yedi cihana duyurmada -onları destekleyerek- bir katkı da bizden olsun. Aynı zamanda bu sahalarda popüler olan arkadaşlarımızı yüceltmiş oluruz ki, davamız yücelsin.

  Bir başka konuya değinmek gerekirse (forumda bahsi geçip geçmediğinden haberdar değilim şuanlık) internet üzeri Türkçü materyaller satan arkadaşlara sayfalara denk geliyorum. Herhangi birinden daha önce alışveriş yapmış birileri var mı ? Önerebileceğiniz satıcılar mevcut mudur? Teşekkürler şimdiden kandaşlar. Esen kalın.

   

  twitter.com/TanriBizimledir

  ulkucumarket.com dan Göktürkçe Türk yazılı hırka ve boyunluk almıştım. Boyunluk çok güzel ama hırkayı almanı tavsiye etmem. İçi pamuklu ve hep dökülüyor

  Instagram/hunnlar

  twitter.com/fiitarih

5 yazı görüntüleniyor - 1 ile 5 arası (toplam 8)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.