Osman Pamukoğlu

A
B
Yeni Konu
 • Yazar
  Yazılar
 • 1993-1995 döneminde görev yaptığı hakkari dağ ve komando tugayında 4.000 e yakın teröristin kellesini almış büyük komutan.

  İstanbul 3. Bölge Bağımsız Milletvekili Adayı. Yolu açık olsun,oyumuz ona.

  seçim sonuçlarında gözümün ilk arayacağı efsane

  Bizim ağırlıklı oy aldığımız parti CHP ve DSP. Bizim parti belli; halkçıyız, yurtsever milliyetçiyiz, sosyal devletten yanayız. Bizim milliyetçiliğimiz vatanseverlik ve yurtseverliktir. Etnik metnik şey değil, ayrım yoktur. Bizde ne etnik ayrım ne mezhep ayrımı vardır, hiçbir şey yoktur. Bizde herkes insandır, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıdır. Partinin adı gibi; hak ve eşitlik olacak, diyen bir siyasetçi.

  Türk_Elleri nin yazdıkları tamamıyla doğru..
  Ama farz et karşında Osman Pamukoğlu var… Ve ona soruyorsun; sizce anayasada vatandaşlara tc vatandaşı mı denilmeli yoksa Türk Mü denilmeli “diye alacağın cevap belli ” tabiki Türk” der Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ifadesini o an söylemiştir. adam kendisi söylüyor ben siyasetci değilim diye. Kitaplarını bile doğaçlama yazıyor tüm kitaplarını okudum belli doğaçlama olduğu… Videolarda adamın ne dediği anlaşılmiyıyor cümlenin öznesi sonda, nesne ortada,yüklem yok… Bu programdan bi kaç gün öncede “Türk oğlu Türküm” dedi onu o an söyledi dediği gibi adam siyasetçi değil

5 yazı görüntüleniyor - 1 ile 5 arası (toplam 9)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.