Yanıtla: Ar*p k*rt l*z yazınca

Ebedi gökbörü 

1) ”Diğer milletleri sansürleyince iyi bir şey mi yapıyorsun?” demişsin. Ne iyi bir şey yapıyoruz ne de kötü bir şey. Sadece hakettikleri davranışı gösteriyoruz.

2) ”Ulan Türkçüsün diye diğer insanları yahut ırkları aşağılaman mı gerekiyor?” demişsin. Sen Türkçülüğün bir Liberal Milliyetçilik veya Sol Milliyetçilik akımı mı olduğunu sanıyorusun? Eğer bu şekilde bir düşüncen varsa yanlış bir düşünceye sahipsin. Bizler etnik milliyetçiyiz ve ırkçıyız. 

 3) ”Bugün sen onlara öyle dersin yarın onlar sana öyle dediğinde gücüne gider.” demişsin. Onların dedikleri içi boş kavanoz gibidir. Hiçbir önem arz etmez.

 4) ”Ama şu bir gerçek ki milletinizi sevmek yerine başka milletleri yeriyorsanız yüksek ihtimalle beyin yaşınız daha 15-17 felandır.” demişsin. Biz milletimizi seviyoruz, işte bu yüzden Türk Irkçısıyız. Eğer sen Türkçülüğü ve ırkçılığı kendi kafan da yanlış yorumlamışsan bu bizim sorunumuz değil, senin sorunun. Bizler asla hümanist veya liberal milliyetçiler olmayacağız. Sen böyle olmak istiyorsan bu senin kararındır.