Yanıtla: Ar*p k*rt l*z yazınca

Bknz: birkaç örnek ;
-Namık Kemal”in büyük dedesi olan gazi ve şehit Topal Osman Paşa, Nadir Şah”la savaşırken Osmanlı ordusunda bulunan Araplar ve Kürtler topyekûn ihanet ederek ordumuzun bozulmasına sebep olmuşlardır.

-Kurtuluş Savaşından sonra Doğu Anadolu”daki Kürt ve Zazalar topyekûn isyan ederek ayrı devlet kurmak sevdasına kapılmışlardır.

– Daha sonra Türk ordusunda bir yüzbaşı olan Kürt İhsan Nuri, Ağrı Dağı”ndaki Kürtlerle birleşerek ve yabancılardan yardım görerek bir isyan hareketi yapmıştır. Dikkate değer ki İhsan Nuri, kumanda ettiği bölüğü de bu isyana sürüklemek istediği hâlde Kürt efrat kendisine uymuşlar, fakat Türk erat bunu kabul etmemişlerdir.

-Peygamber Efendimizin arap olması arapların helvadan putlar yapıp acıkınca da onları yediği gerçeğini değiştiriyor mu? Ancak Türk ırkı hiçbir zaman putlardan medet ummamıştır.

Ayrıca Türklerin Töre’si vardır. Türk Töresi de Oğuz Kağan’dan beri Türklerde kullanılan Töre’dir. Töre herşeyden üstündür. Başbuğların erki bile Töre’ye karşı gelemezdi. Türk Töresi’nin mükemmelliği ve muazzamlığı Türklerin ne kadar şanlı bir ırk olduğunu göstergesidir zaten.

Şimdi Hazreti Muhammed Mustafa(s.a.v) arapların en pis döneminde, en çok fuhuş yapmanın beceri olarak sayıldığı dönemde, arapların kız çocuklarını diri diri gömdüğü, alkolün ve şarabın sudan fazla içildiği dönemde gönderilmiş olması bunları arapların yaptığı gerçegini değiştirir mi?

İslam’ı Kur’an-ı Kerim’i dinlenmek için başının altına koyabilen araplar gibi değil odasında Kur’an-ı Kerim var diye sabaha kadar kutsal kitaba olan saygıdan uyumayan Osman Bey gibi yaşamayı deneyin.